Görüşleriniz

m…..

14 Mayıs 2020

7 aylık kızım ve 8 yaşındaki kızım için görüşme sağladık Tülay Hanım’la. 8 yaşındaki kızımın boyun ağrıları vardı, kendisi de boyunda bir sıkıntı olduğunu gördü ve kupa terapisi önerdi. Çocuklarla konuşması, onlara tek tek süreci açıklaması ve sevecen yaklaşımlarıyla korkularını yenmelerini sağlaması çok güzeldi. O sakinliği beni de zaman içerisinde rahatlatmıştı. Bu tedaviden sonra evde de 1-2 masaj desteğiyle şu an bu ağrılar yok denecek kadar az bir seviyeye indi diyebiliriz. Daha sonrasında kendim için de bir görüşme sağladım. Herhangi bir problemim yoktu sadece sünnet olduğu için hacamat yaptırmak istemiştim ama o sıralar biraz bel ağrısı da çekiyordum. Muayeneler sırasında belimde bir sıkıntı olduğunu kendisi de farketti ve böylece tedaviye devam etme kararı aldık. Şu an koronavirüs sebebiyle devam edemiyoruz tabi. Bu süreç içerisinde Tülay Hanım’ı gerçekten çok beğendim, abartmayayım ama tavsiyelerim üzerine 20 kişi civarında arkadaşım kendisine danışmıştır. Herkesin aradığı bir hekim çünkü, özellikle kadın olması. Özellikle çocuklara olan yaklaşımlarından dolayı çok memnun olmuştum. Kızım şimdi başı ağrısa bile; hacamat yaptırmaya gidelim, diyor.ö…..

13 Mayıs 2020

Boyun düzleşmesi sorunu yaşıyorum, hatta boynum çok kötü bir şekilde dümdüz olmuştu. Tülay Hanım’a bu sorunumla ilgili akupunktur tedavisi almaya gittim. Bunun yanı sıra sülük ve hacamat işlemleri için de görüştüm, hepsinden de ayrı ayrı memnun kaldım. Kendisi zaten çok ilgili bir hekim. Şu an bu virüs süreci sebebiyle devam edemiyoruz görüşmelerimize ama gittiğim süreçte memnun kaldığımdan ötürü inşallah her şey düzeldiğinde biz de tedavimize devam edeceğiz.


i̇….

12 Mayıs 2020

Hastane ve doktor korkum olmasına rağmen Tülay Hanım’ın önceden çalıştığı hastaneye gitmiştim. İlk gittiğimde benimle o ilgilenişi, korku duygumu anlayabilmesi zaten beni daha çok çekmişti kendisine. Daha sonra kendi özel kliniğine geçince sürece yine kendisiyle devam ettik tabi. Varislerim için yaklaşık bir 6 aydır (ya da daha fazla) sülük tedavisi alıyorum. Memnun kalıyorum çünkü gerçekten ağrılarımın geçtiğini söyleyebilirim. Bu virüs süreci bittikten sonra inşallah tedavi sürecimize devam da edeceğiz.


ö…..

11 Mayıs 2020

Yumurtalık sayımda azalma olduğu için bunu artırma amacıyla Tülay Hanım’la akupunktur ve daha çok sülük tedavisi üzerine yönelim sağladık. Öncelikle hoca psikolojik olarak hastasını çok güzel rahatlatabilen bir yapıya sahip, insani ilişkileri de zaten çok iyi. Bu yüzden kendinizi bir bakıma rahatlamış hissediyorsunuz. Uyguladığı tedavi sayesinde de o ay gerçekten yumurtalık sayımda artış olduğunu gördük ve hatta hamileyim, 15 gün sonra doğumum olacak. O dönemde ne zaman sıkışsam Tülay Hanım’a koşardım, psikolojik anlamda da büyük desteği vardır bana. Tedavisinden ve kendisinden çok memnun kaldığımı buradan da iletmek isterim.b…..

8 Mayıs 2020

Birtakım hastalıklarım sonucu kendisine ulaştığım Tülay Hanım’dan alternatif tedaviler için destek aldım. Glutensiz beslenme vs gibi birkaç olgu hakkında görüşmemiz oldu. Daha sonrasında kayınvalidemi de kendisine götürdüm. Bacaklarında ödem vardı ve bunun için hacamat, sülük tedavisi uygulandı. Gayet memnun kaldığımız bir tedavi süreci geçirdik. Kendisi de zaten bana göre hastasıyla gayet güzel ilgilenen bir hekim.


e…..

7 Mayıs 2020

Normalde Kadıköy’de oturuyorum ama tavsiye üzerine Tülay Hanım’ın yanına Pendik’e kadar gittim. Kendisini de çok sevdim, güzel de vakit geçirdim. Eklem romatizması rahatsızlığım sebebiyle hacamat ve sülük tedavisi için görüştüm. Çok iyi bir tedavi süreci geçirdim, en azından hiç acı hissetmemek hoşuma gitti. Henüz 2 seans görüştük tam sonuç aldığımı söyleyemem ama bu virüs süreci geçtiği zaman seanslarımıza devam edeceğiz.


e…..

6 Mayıs 2020

Tülay Hanım’ı 2017-18 yıllarından beri tanırım. Zorlu bir rahatsızlık süreci geçirirken kendisini keşfedip destek almıştım o dönemlerde. Geleneksel tıp üzerine o seneden bu seneye kadar (virüs yasağı çıkana kadar) destek almaya da aynı şekilde devam ettim. Hacamat, sülük, aroma, akupunktur gibi tedavilerle süreci ilerlettik. İyi de sonuç aldığım bir süreç oldu bu benim için. Aynı zamanda eşim de çocuklarım da kendisine danıştılar ve memnun kaldılar. Kendi arkadaşlarımı da yine oraya götürdüm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir